تجهیزات پردازش شیر نارگیل تمام اتوماتیک نارگیل SUS316L

محل منبع چین
نام تجاری Beyond
گواهی ISO9001:2015
مقدار حداقل تعداد سفارش 1 مجموعه
جزئیات بسته بندی بارگیری کانتینر؛ بسته بندی چوبی و چارچوب؛ بسته بندی فیلم پلی اتیلن
زمان تحویل 60 روز کاری
شرایط پرداخت L/C، T/T
قابلیت ارائه بارگیری کانتینر؛ بسته بندی چوبی و چارچوب؛ بسته بندی فیلم پلی اتیلن
جزئیات محصول
صنایع قابل اجرا : کارخانه تولیدی، کارخانه غذا و نوشیدنی، مزارع، رستوران، فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه مواد غذایی و نو وضعیت جدید
ولتاژ 220 ولت / 380 ولت / 415 ولت توان (W) 100KW-150KW
وزن 800-3000 کیلوگرم انواع پردازش نارگیل
ضمانتنامه 1 سال خدمات پس از فروش نصب، راه اندازی و آموزش میدانی
مواد SUS304 / SUS316L نوع کنترل تمام اتوماتیک
کاربرد نارگیل ظرفیت 2TPH-20TPH
محصول نهایی شیر نارگیل / پودر نارگیل
برجسته

تجهیزات پردازش شیر نارگیل

,

تجهیزات پردازش شیر SUS316L

,

دستگاه پردازش شیر SUS316L

پیام بگذارید
توضیحات محصول

کارخانه تولید آب نارگیل تجهیزات تمام اتوماتیک پردازش شیر نارگیل

 

تجهیزات پردازش شیر نارگیل تمام اتوماتیک نارگیل SUS316L 0

 

 

شرح

 

 

خط تولید آب و شیر نارگیل از دستگاه آسیاب گوشت نارگیل، دستگاه استخراج شیر نارگیل، دستگاه پاستوریزه شیر نارگیل، دستگاه ضدعفونی کننده UHT و دستگاه پرکن آب و شیر نارگیل تشکیل شده است.

 

تجهیزات پردازش شیر نارگیل تمام اتوماتیک نارگیل SUS316L 1

مناسب برای انواع نارگیل برای تولید آب نارگیل، شیر نارگیل، آب با نارگیل، پودر نارگیل و غیره. این خط پردازش با لایه بردار، پودر کننده، جداکننده پیچ، فیلتراسیون، جداکننده گریز از مرکز دیسکی، سیستم ترکیب، گاز زدایی، هموژنایزر، استریل کننده ترکیب می شود. ، پرکننده، فلاشر، اتوکلاو، رمزگذار جوهر و غیره با فلسفه طراحی پیشرفته، درجه بالایی از اتوماسیون.تجهیزات اصلی همه از فولاد ضد زنگ درجه مواد غذایی با کیفیت بالا ساخته شده اند که مطابق با الزامات بهداشتی پردازش مواد غذایی است.
* آب نارگیل، شیر نارگیل، آب نارگیل و غیره تولید کنید

* ظرفیت بین 500 کیلوگرم در ساعت تا 20 تن در ساعت، طراحی شده بر اساس نیاز مشتری

* پیکربندی انعطاف پذیر است، با توجه به نیاز مشتری برای تهیه دستگاه مناسب

* دارای پرکننده آسپتیک و پرکننده داغ

* طراحی مدولار، که می تواند تکنیک های مختلف پردازش را ترکیب کند

* درجه خودکار بالا، صرفه جویی در کار

* مجهز به CIP برای تمیز کردن آسان

* مواد تماس با تولید فولاد ضد زنگ SUS304 است، به طور کامل الزامات ایمنی بهداشت مواد غذایی را برآورده می کند

 

تجهیزات پردازش شیر نارگیل تمام اتوماتیک نارگیل SUS316L 2

 

 

مناسب برای انواع نارگیل برای تولید آب نارگیل، شیر نارگیل، آب با نارگیل، پودر نارگیل و غیره. این خط پردازش با لایه بردار، پودر کننده، جداکننده پیچ، فیلتراسیون، جداکننده گریز از مرکز دیسکی، سیستم ترکیب، گاز زدایی، هموژنایزر، استریل کننده ترکیب می شود. ، پرکننده، فلاشر، اتوکلاو، رمزگذار جوهر و غیره با فلسفه طراحی پیشرفته، درجه بالایی از اتوماسیون.تجهیزات اصلی همه از فولاد ضد زنگ درجه مواد غذایی با کیفیت بالا ساخته شده اند که مطابق با الزامات بهداشتی پردازش مواد غذایی است.
* آب نارگیل، شیر نارگیل، آب نارگیل و غیره تولید کنید

* ظرفیت بین 500 کیلوگرم در ساعت تا 20 تن در ساعت، طراحی شده بر اساس نیاز مشتری

* پیکربندی انعطاف پذیر است، با توجه به نیاز مشتری برای تهیه دستگاه مناسب

* دارای پرکننده آسپتیک و پرکننده داغ

* طراحی مدولار، که می تواند تکنیک های مختلف پردازش را ترکیب کند

* درجه خودکار بالا، صرفه جویی در کار

* مجهز به CIP برای تمیز کردن آسان

* مواد تماس با تولید فولاد ضد زنگ SUS304 است، به طور کامل الزامات ایمنی بهداشت مواد غذایی را برآورده می کند

 

 

پارامتر

ماده خام پوسته نارگیل و گوشت نارگیل
محصولات نهایی آب و شیر نارگیل، کرم نارگیل، روغن نارگیل
بسته پایانی کیسه های آسپتیک در طبل، بطری، قوطی حلبی، کارتن
فرآوری محصولات آب و شیر UHT

 

تجهیزات پردازش شیر نارگیل تمام اتوماتیک نارگیل SUS316L 3

 

آب نارگیل با قدرت تکیک نوشیدنی با طراوت و خنک کننده است.محتوای سدیم و پتاسیم موجود در آن، آن را به یک نوشیدنی ایده آل برای آبرسانی مجدد تبدیل می کند.در یک نارگیل سالم و سالم، آب حتی استریل است.نارگیل تازه را پس از جدا کردن پوست و پوسته‌زدن، با یک سوزن، یک سوراخ روی نارگیل ایجاد کنید تا آب نارگیل استخراج شود.پس از استخراج، آب نارگیل فیلتر می شود.فیلتراسیون را می توان با استفاده از فیلتر پارچه ای دوتایی انجام داد.این امر به ویژه برای آب نارگیل بالغ بسیار مهم است، زیرا الیاف پوسته خشک و کثیفی از پوسته آجیل بالغ می توانند به راحتی در حین استخراج وارد آب نارگیل شوند.پس از فیلتراسیون، آب نارگیل به سرعت خنک می شود تا هر گونه واکنش زوال را به تاخیر بیاندازد.سپس برای جداسازی، همگن سازی، گاززدایی، پاستوریزاسیون بعدی و بسته بندی آسپتیک ارسال می شود.
اگر آب نارگیل در مکانی دور از محل بسته بندی آسپتیک استخراج شود، آب نارگیل فیلتر شده را می توان در کیسه های پلاستیکی درجه مواد غذایی بسته بندی کرد، به سرعت خنک شده و به پردازش پایین دست منتقل شد.محتوای آب نارگیل تک قوام 92 تا 95 درصد و مواد جامد محلول حدود 12 بریکس است.

آب نارگیل غلیظ: آب نارگیل غلیظ حدود 60-65 بریکس و میزان آب آن حدود 35-40 درصد است.آب نارگیل تازه پس از استخراج، فیلتر کردن، خنک شدن تا 10 درجه سانتیگراد و ذخیره در مخازن عایق دو لایه.سپس آب نارگیل با دمای پایین پیش پاستوریزه و جداسازی می شود.سپس، برای افزایش درجه بریکس، وارد مرحله تبخیر چندگانه می‌شود.معمولاً این محصول در دمای 60-65 درجه بریکس متمرکز می شود و در کیسه های پلاستیکی 200 کیلوگرمی در بشکه ها برای حمل و نقل عمده در شرایط محیطی بسته بندی می شود.توصیه می شود که آب نارگیل غلیظ به مدت 2 سال در دمای زیر صفر نگهداری شود.

شیر/خامه نارگیل: شیر و خامه نارگیل از نارگیل های بالغ 10 تا 13 ماهه زمانی که هسته آن سفت و غلیظ است تولید می شود.آنها امولسیون های طبیعی روغن در آب هستند که از هسته نارگیل بالغ استخراج می شوند.تفاوت شیر ​​نارگیل و خامه در میزان چربی آن است.محتوای چربی شیر نارگیل 5 تا 20 درصد است در حالی که خامه نارگیل به 20 تا 50 درصد می رسد.برای استخراج شیر نارگیل برای مقاصد تولید صنعتی، نارگیل‌های بالغ از پوسته‌زدایی و جداسازی می‌گذرند.سپس قطعات هسته به دستگاه های برش و آسیاب در مقیاس صنعتی فرستاده می شود.در مرحله بعد، هسته نارگیل رنده شده برای استخراج شیر نارگیل به یک سری پیچ گیر می رود.هسته باقی مانده از اولین پرس قبل از فشار دادن مجدد با آب مخلوط می شود تا بازده استخراج افزایش یابد.پس از استخراج، شیر نارگیل فیلتر می شود تا آلاینده های بزرگ از بین برود.سپس می توان آن را تا سطح چربی از پیش تعیین شده استاندارد کرد و با سایر مواد ترکیب کرد.در نهایت، شیر نارگیل هموژنیزه، گاز زدایی، پاستوریزه و به صورت آسپتیک در کیسه های آسپتیک یا بسته های کوچکی مانند بطری ها یا قوطی های حلبی پر می شود.
 

روغن نارگیل: روغن نارگیل یکی از محصولات اصلی است که به طور سنتی از هسته نارگیل به دست می آید.روش ها یا فناوری های فرآوری روغن نارگیل بر اساس کوپرا یا هسته نارگیل تازه استفاده شده به دو نوع عمده طبقه بندی می شوند.فن آوری استخراج نفت که با کوپرا به عنوان ماده خام شروع می شود، معمولاً به عنوان فرآیند خشک شناخته می شود.در حالی که روشی که از نارگیل تازه به عنوان ماده اولیه استفاده می کند، به طور کلی فرآیند تازه- مرطوب یا تازه-خشک نامیده می شود.بر اساس روش های مختلف جداسازی، روغن نارگیل را می توان به دو نوع روغن نارگیل RBD و روغن نارگیل بکر (VCO) طبقه بندی کرد.اولی از استخراج خشک تصفیه، سفید شده و بو زدایی می شود، در حالی که دومی با استخراج تازه مرطوب و تازه خشک تولید می شود.

 

ماشین کلیدی خط فرآوری آب و شیر نارگیل:
دستگاه استخراج آب نارگیل
این دستگاه از یک دستگاه حفاری آب نارگیل و یک نوار نقاله استخراج آب نارگیل تشکیل شده است، این دستگاه از مواد SUS304 ساخته شده است و دارای یک خمره برای جمع آوری آب نارگیل است. این دستگاه نیمه اتوماتیک است، یک اپراتور نارگیل را نگه می دارد و چشم نارگیل را به سمت مته نشانه می گیرد. برای گرفتن آب، سپس آب نارگیل را در مخزن جمع آوری آب می ریزد.

دستگاه خشک کن نارگیل
دستگاه پوسته‌کن نارگیل برای حذف پوسته سخت بیرونی است. این نوع دستگاه لایه‌بردار تجهیزات نیمه اتوماتیک است. این دستگاه عمدتاً از یک صفحه برش گرد، یک سر برش آلیاژی سخت، یک چاقوی تیغه گوه‌ای و یک موتور دنده‌ای تشکیل شده است. کار می کند، نارگیل را به صورت دستی نگه دارید، موقعیت چشم نارگیل جلویی را با تیغه جوانه تراز کنید و آن را به سمت پایین فشار دهید. در این زمان، تیغه لایه بردار چرخان و تیغه بالایی گوه ای شکل، نارگیل قرار داده شده در آن را فشار می دهند، بنابراین به آرامی پوست کندن گوشت نارگیل. کل دستگاه برای نصب ثابت و قرار دادن با ارتفاع قابل تنظیم طراحی شده است، که می تواند هم استفاده از خط تولید در مقیاس بزرگ و هم استفاده مستقل فردی را برآورده کند، و دارای طیف گسترده ای از سازگاری است. ظرفیت 200-300PCS/H است. .

دستگاه بلانچ کننده گوشت نارگیل
دستگاه سفید کننده گوشت نارگیل نوع خزنده از یک مخزن فولادی ضد زنگ، یک مسیر بافل فولادی ضد زنگ، یک رابط گرمایش بخار، یک پورت تمیز کردن، یک خروجی آب، یک موتور، یک اسپرینکلر خنک کننده، یک واحد کنترل دما و سایر قطعات تشکیل شده است. گوشت نارگیل به مخزن بلانچینگ وارد می شود. با هدایت تسمه خزنده، مواد پس از بلانچ شدن و استریل شدن با آب با دمای بالا به آرامی به سمت دریچه تخلیه حرکت می کنند. آب و حمل و نقل به دستگاه مرتب سازی.
کل دستگاه از فولاد ضد زنگ SUS304 ساخته شده است به جز قطعات استاندارد مانند موتورها و یاتاقان ها، که به طور کامل نیازهای بهداشت مواد غذایی را برآورده می کند. فرآیندهای تغذیه، مرطوب کردن، پخت و پز و تخلیه را می توان به طور مداوم بدون وقفه انجام داد. مزایای شدت کار کم، عملکرد بالا، عملکرد آسان و صرفه جویی در کار را دارد.

دستگاه چرخ گوشت نارگیل
دستگاه آسیاب گوشت نارگیل متشکل از یک قیف تغذیه، یک مبدل نوع دندانه اره، یک قاب، محور اصلی، یک محفظه یاتاقان، یک گیربکس و یک قیف تخلیه است. هنگامی که گوشت نارگیل از قیف تغذیه وارد می شود، گوشت نارگیل منتقل می شود. توسط یک مارپیچ مماس به دندان اره می زند و گوشت نارگیل را به صورت ذرات کوچک (3-5 میلی متر) خرد می کند.

دستگاه استخراج شیر نارگیل
دو نوع دستگاه برای استخراج شیر نارگیل وجود دارد: یکی از پرس تسمه ای و دیگری با استفاده از دستگاه های آبگیر دو پیچی.
آبمیوه گیری از نوع دو پیچ معمولاً دارای نرخ بازدهی بالاتری نسبت به پرس تسمه ای با حدود 55٪ -60٪ است. اصل کار دستگاه استخراج دو پیچ پنوماتیک: هسته نارگیل از قیف تغذیه که توسط پیچ هدایت می شود. حفره پیچ است. کوچکتر و کوچکتر، مغز نارگیل را فشار دهید، شیر نارگیل فشرده شده و در ظرفی جمع آوری می شود، ماده جامد پس از استخراج شیر نارگیل از طریق فضاهای بین پیچ و سر تنظیم کننده فشار خارج می شود.
دستگاه پرس تسمه‌گیر شیر نارگیل برای کارخانه‌های فرآوری شیر نارگیل با ظرفیت بالاتر استفاده می‌شود. گوشت نارگیل به صورت تکه‌ای آسیاب می‌شود و سپس به دستگاه پرس تسمه‌گیر تغذیه می‌شود. در طول استخراج، آب خالص RO اضافه می‌شود.

پاستوریزه/استریل کننده آب و شیر نارگیل
دو فرآیند استریل کردن در طول فرآوری آب نارگیل و شیر وجود دارد. در فرآیند اول از پاستوریزه نوع بشقاب برای انجام پیش پاستوریزاسیون (70-95 درجه سانتیگراد به مدت 15-20 ثانیه) هنگام استخراج آب و شیر نارگیل و سپس ذخیره سازی در مخازن دسته ای استفاده می شود. فوراً. فرآیند دوم این است که قبل از پر کردن آب نارگیل و شیر نارگیل، از ضدعفونی کننده UHT نوع لوله ای (137-140 درجه سانتیگراد به مدت 3-5 ثانیه) یا ضدعفونی کننده DSI برای از بین بردن تمام باکتری های موجود در محصولات استفاده می کنیم. پس از استریل کردن، نارگیل آب و شیر می‌توانند داخل کارتن‌های تترا پاک یا پر کردن گرم بطری‌ها یا قوطی‌های حلبی را انجام دهند.

پرکننده آب نارگیل و شیر
سه محصول اصلی برای نارگیل وجود دارد: آب نارگیل تک قوت و شیر نارگیل می‌تواند پر کردن غیر عفونی را در کارتن‌های آجری آسپتیک یا پر کردن داغ در بطری‌های PET یا شیشه‌ای و قوطی‌های حلبی کوچک انجام دهد؛ آب نارگیل غلیظ در کیسه‌های آسپتیک در درام‌ها برای بسته‌بندی مجدد پر می‌شود.