Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd

  • چین Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Shanghai Beyond Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: فراتر
تعداد کارمندان: 200~300
فروش سالانه: 30000000-50000000
سال تاسیس: 2005
صادرات کامپیوتر: 30% - 40%

معرفی

شانگهای فراتر از ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود، به عنوان یک کسب و کار خصوصی در سال 2005 آغاز شده، یک شرکت تخصصی تولید تکنولوژی تکنولوژی است. فراتر از تخصص در پروژه های کلیدی طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی خطوط تولید مواد غذایی مایع مانند لبنیات، نوشیدنی، بستنی، میوه و سبزی، بیو تکنیک، شیمیایی و دارویی.

ما با چندین موسسه تحقیقاتی صنعتی یا علمی نور در داخل و خارج از کشور همکاری می کنیم، تکنولوژی پیشرفته ای را جذب می کنیم و سپس پایه ای برای توسعه تکنیک های پیشرفته و حتی جدیدتر فراهم می کنیم. ما در حال حاضر متخصص در انواع مخزن بهداشتی، گلدان، ظرف، بخاری، کولر، استریل کننده ، کنسانتره، پمپ و سایر لوله ها و اتصالات. تجهیزات مطابق با استانداردهای نسبی آب، لبنیات، داروسازی، زیست شیمیایی مانند HACCP، QS و GMP مطابقت دارند.

از طریق تلاش های مشترک کارکنان ما، سهم بزرگی در بازار صنعت ماشین آلات به دست آوردیم و خود را به یک شرکت متوسط ​​با محبوبیت خاص در صنعت تبدیل کرده ایم. با ترکیب تحقیقات علمی، توسعه فنی، تولید، بازاریابی و خدمات پس از فروش، ما خودمان را به شدت با توجه به سیستم تضمین کیفیت ISO 9001 تحت عمل قرار می دهیم.

محدوده تولید:

ماشین آلات پردازش برای میوه ها و سبزیجات مختلف

نوار نقاله و سری آسانسور

سری واشر و سری

پالپر و سری سنگ شکن

سری اواپراتور و deaerator

سری مخازن فولاد ضد زنگ

سری تمیزکاری CIP

ماشین لباسشویی کوره

خطوط تولید میوه و سبزیجات مختلف

واحد کامل خط پردازش مرکبات شامل نارنجی، لیمو، پوملو، گریپ فروت و غیره

واحد کامل تاریخ چینی / Jujube and hawkthorn processing line

واحد تکمیل خط پردازش دریا خولان

واحد کامل خط فرآوری هلو / زردآلو و آلو

واحد کامل انجیر / مانگو و سایر خطوط پردازش میوه های استوایی

واحد کامل خط تولید گوجه فرنگی

واحد کامل خط پردازش سیب / گلابی

فلسفه مدیریت ما:

اعتبار از کیفیت؛

اعتماد به صداقت

ستایش از تخصص؛

توسعه از نوآوری؛

سود اجتماعی از مزایای شرکت؛

فرهنگ سازمانی ما

مشتری گرا: ما به دنبال موفقیت با بیش از نیاز مشتری. ما بر این نکته تاکید داریم که به وضوح درک نیاز مشتری به ارائه خدمات به مشتریان درجه اول. ما محصولات و خدمات با کیفیت بالا را از طریق فرمول توسعه و تولید محصولات ارائه می دهیم. ما تعهدات خود را با ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی فنی تسلط می دهیم. تماس با مشتریان در هر زمان فرصتی برای برنده شدن در رضایت مشتری و ایجاد فرصت جدید کسب و کار است.

صادقانه عملیات:

به عنوان یک شرکت و یک فرد، ما همیشه آنچه را که درست است انجام می دهیم. برای صادق بودن اصل اصلی فعالیتهای تجاری است. ما در رفتار و تجارت صادقانه عمل می کنیم. صداقت از اهمیت حیاتی در شرکت ما برخوردار است و این سیستم ارزش همواره در هر زمان به عنوان یک هدف عالی قرار گرفته است. ما به توافق ها و قراردادهایمان احترام می گذاریم و صادقانه تر در ارتباطات ارزش می گذاریم. رابطه با همکاران، مشتریان، تامین کنندگان، سرمایه گذاران و بانک ها بر اساس باز بودن و به دنبال منافع مشترک است. حس مسئولیت ما به مراقبت از محیط زیست و محیط زیست کمک می کند و سبکی را برای همه حرفه ای اختصاص داده است.

افتخار تعهد: ما متعهد به ارائه محصولات رضایت بخش و خدمات به مشتریان، اعتماد به نفس به تامین کنندگان، بازده ایده آل به سرمایه گذاران، ارتقاء گسترده و فرصت های توسعه مشترک برای کارکنان و مزایای اجتماعی مناسب برای جامعه است. برای پیروی از تعهدات تنها معیار موفقیت است.

توسعه از مدیریت: ما در نظر داشته باشیم که سود حداکثر از مدیریت علمی است. فقط با معرفی مدیران با استعداد و فلسفه مدیریت پیشرفته می توانیم به طور مداوم سطح مدیریت سازمانی را بهبود بخشیم. و تنها با ترکیب ویژگی های شرکت ما برای ایجاد مجموعه ای از سیستم مدیریت علمی و متمایز مطابق با ویژگی های شرکت ما می تواند ما را در شکستن بازار رقابتی باقی بماند.

بهبود بی وقفه: مهم نیست که چه موفقیتی که ما در رابطه با محصولات، خدمات، آموزش پرسنل و مدیریت و غیره انجام داده ایم، همیشه متعهد به انجام آن ها در جهت به کارگیری دیدگاه های جدید و الگوهای کار بهتر و تحمل مسئولیت ها و خطرات ناشی از آن نتیجه گرفت. ما کارکنان خود را تشویق می کنیم تا شور و شوق اصلاحات و تشنگی دانش را در کار روزمره نگه دارند و تجربه کاری خود را با همکاران خود به اشتراک بگذارند تا موفقیت افراد و برتری شرکت را به انجام برسانند.

افراد مبتنی بر : کارکنان حرفه ای، حرفه ای، شغلی و کارآفرینی پایه و اساس برای توسعه BEYOND هستند. و این باعث می شود که تمام پرسنل خود را مستقل و خلاقیت خود به طور کامل، از طریق ایجاد یک سیستم الهام و سیستم محدود و کامل، و مفاهیم استفاده از پرسنل "صلاحیت استعدادهای تعیین شده، ایجاد مهارت استعدادها، دستاوردهای استعداد ارزیابی" را به اجرا در آورد.

استعدادها را به عنوان توانایی ها و موقعیت های مناسب تعریف کنید : "استعدادها را به عنوان توانایی ها و موقعیت های مناسب تعیین کنید"، یعنی نه تنها برای استقرار استعدادهای مناسب برای موقعیت های مناسب، بلکه همچنین "شناختن استعدادها، تحمل استعدادها، استفاده از استعدادها و استعدادهای پرورش" "و برای طراحی استراتژی توسعه برای استعدادها از طریق مسیر توسعه استعداد" الگوی "H.

تجهیزات پیشرفته: تجهیزات پیشرفته تولید اتوماتیک، خط لوله خط لوله لهستانی، نشان دهنده کیفیت بالای آن است. متخصص فنی در تولید مستقر می کند تا محصول را پایدار و قابل اعتماد تضمین کند. روز به روز در حال رشد آگاهی کالاهای با کیفیت بالا و کالاها به طور مداوم صنعت، تجهیزات ساخت ما را با هر روز جدید تغییر می دهد. بدون توجه به اینکه چگونه جهان تغییر می کند، تلاش برای کمال روح بی همتاست.

تاریخ

شانگهای فراتر از ماشین آلات شرکت با مسئولیت محدود فن آوری حرفه ای در حال توسعه شرکت است که عمدتا در زمینه های سالم تجهیزات درگیر است. در کنار تحقیق و توسعه، خدمات طراحی فرایند، پروژه پایه کلید در دست، ساخت تجهیزات، نصب، راه اندازی و آموزش، شرکت ما در پروژه های کلید در دست خدماتی به طور گسترده ای در صنایع غذایی مانند آب میوه و سبزی، محصولات لبنی و نوشیدنی، گوشت و استخوان تخصص دارد. ، محصول تخم مرغ و غیره، و دیگران شامل داروها و مواد شیمیایی خوب نیز هست. فراتر از آن به عنوان پیشگام برای معرفی و جذب فن آوری و روش های پیشرفته بین المللی، به طور مداوم نوآورانه و مثبت پیوند عمیق ارتباط و همکاری در داخل صنعت، که به طور موثر فشار صنعت به سلامت و منظم است.

شرکت فراتر از فرهنگ صحیح، عملی، نوآوری، خوشبختی، بسیاری از استعدادهای حرفه ای حرفه ای را جمع آوری می کند که غنی از تجربه عملی است. تیم غالب با مدیریت تاکتیکی و نوآوری پیشرفته برای دستیابی به بهترین کیفیت محصول به دست می آید. شانگهای فراتر از ماشین خوش آمدید مشتریان جدید و قدیمی ما برای بازدید از شرکت ما است. متشکرم!

تاریخچه شرکت توسعه:

در سال 2005، شرکت Shanghai Beyond Machinery Co.، Ltd تحت رهبری مدیر عامل آقای Hu تاسیس شد.

در سال 2006، شرکت شانگهای Beyond Machinery Co.، Ltd با موفقیت به پایان رسید "خط تولید شیر مایع 300T / D و خط پودر شیر 200T / D" برای شیا جین شیر شرکت با مسئولیت محدود در Yinchuan Ningxia، چین.

در سال 2007، BEYOND به کارخانه جدید در منطقه Fengxian شانگهای منتقل شد و با موفقیت به پایان رسید "پروژه اصلاح خط تولید شیر شیر 100T / D" برای Yunnan Lesson Dairy Industry Co.، Ltd. و "300T / D خط تولید شیر مایع برای شرکت لبنی Jia Yuan .، Ltd در هنان، چین.

در سال 2008، BEYOND شروع به کشف بازار خارج از کشور کرد و اولین خط تولید ماست سویا را به استرالیا صادر کرد.

در سال 2009، BEYOND تجارت را در پرونده های پردازش میوه و سبزی آغاز کرد و پروژه "3T / H Concentrated Date Line" را برای Hebei CangHuaYuan Biological Food Co.Ltd با نام تجاری "Hebei CangHuaYuan Biological Food Co. Ltd" و 10 تن در ساعت خط تولید مرکبات برای یوان میوه شرکت، با مسئولیت محدود در استان جیانگشی، چین.

در سال 2010، BEYOND یک پروژه کامل از خط فرآوری 35 تون / ه نارنجی را به غنا، غرب آفریقا صادر کرد که اولین بزرگترین خط مرکبات صادراتی ساخته شده در چین است.

در سال 2013، BEYOND تولید "بزرگترین خط تولید نوشیدنی چای Pu'er تمام اتوماتیک" را برای Tasly Holding Group در چین تولید کرد. و "خط پردازش سوپ و سس استخوان" را برای شرکت چو یینگ Agro-pastoral Group Ltd در KaiFeng، چین انجام داد.

در سال 2014، BEYOND با موفقیت پروژه "Solution of the Soda Bone and Powder Nut Powder" را برای Jiapin Fine Taste Biotechnology Co.، Ltd در استان HuNan چین انجام داد و همچنین خط Pre-treatment arca catechu برای Bing Zhi Lang Food Co.، Ltd در استان هونان، که اولین نمونه از چین است.

در ماه ژانویه سال 2015، BEYOND به کارخانه جدید در منطقه جینشین شانگهای، چین رفت و رشد کرد.

در ماه مه سال 2017، BEYOND بزرگترین شرکت آب میوه و نوشیدنی گیاه Kiwi را در گویو به تصویب رساند.

سرویس

طراحی طراحی برای مشتریان:
(1) جریان جریان پردازش؛
(2) طرح همه تجهیزات در کارگاه؛
(3) لوله های مواد شامل قطر لوله CIP، سرعت جریان و در حال اجرا است
جهت؛
(4) قدرت طراحی لوله کشی، از جمله لوله های بخار، لوله های آب یخ، آب
سیستم و سیستم های هوای فشرده در کارگاه؛
(5) سیستم توزیع برق و چیدمان مجرای کابل؛
(6) براکت لوله طرح بندی طرح؛
(7) لیست تجهیزات و مشخصات؛
(8) مصرف انرژي کل کارگاه؛
(9) تامین آب و زهکشی در کارگاه؛
(10) در حال بارگیری مورد نیاز تمام تجهیزات؛
(11) سایر امکانات مرتبط طراحی و هدایت؛

طراحی 3D برای کل پردازش خط

ارائه پروژه های کلید کلیدی به مشتریان نیاز به:

تیم ما

پیام بگذارید