معرفی مختصر دستگاه عصاره گیری نصف برش رول

July 28, 2021
آخرین اخبار شرکت معرفی مختصر دستگاه عصاره گیری نصف برش رول

برنامه اصلی

 

این تجهیزات عمدتا برای خرد کردن و استخراج آب پرتقال ، مرکبات و سایر میوه ها و سبزیجات استفاده می شود.این با توجه به الزامات بهداشتی صنایع غذایی طراحی شده است ، ساده است ، برای استفاده و نگهداری مناسب است و می تواند در خط پردازش خودکار استفاده شود.

 

ویژگی های اصلی :

 

پشتیبانی ماشین با ساختار جوشکاری تمام قاب ، سفتی خوب و ارتعاش کوچک طراحی شده است.

ساختار جمع و جور ، فضای کوچک ، عملکرد قابل اعتماد ؛طراحی بهینه هر جزء تمیز کردن و جایگزینی را راحت تر می کند. تمام تولیدات فولاد ضد زنگ ، مطابق با استانداردهای بهداشت مواد غذایی است. در خط پردازش نصب شده است ، تولید خودکار با شدت کار کم.

غلطک پرس دارای سوزن های بیرون زده بر روی سطح می باشد تا میوه را بگیرد.

غلتک پرس و غربال نیمه هلالی هستند و فاصله به تدریج از بزرگ به کوچک کاهش می یابد که می تواند تفاله را به خوبی فشرده کند.

جداسازی خودکار خمیر و پوست میوه ، ظرفیت تولید بالا ، فاصله بین رول استخراج و تور فیلتراسیون با توجه به محصولات مختلف تنظیم می شود. نیازهای تولید را برآورده کنید.

 

اجزای تجهیزات

 

آخرین اخبار شرکت معرفی مختصر دستگاه عصاره گیری نصف برش رول  0

همانطور که در شکل بالا نشان داده شده است ، تجهیزات عمدتاً از یک قاب ، درایو اصلی ، درایو ، غلطک پرس ، فیلتر تصفیه ، دستگاه تنظیم کننده فیلتراسیون ، پیچ تخلیه ، قیف تغذیه ، قیف تخلیه و غیره تشکیل شده است.

 

اصول کار

 

 

میوه آماده برای استخراج از روش وارد قیف خوراک استخراج کننده می شود ، از قیف غذا تا وسط دو غلتک فشرده کننده ، سطح غلتک فشرده سوزنی شکل با اکسترود کردن میوه را نگه می دارد ، در فرایند اکستروژن ، با برش تماس می گیرد چاقو ، چاقوی برش میوه را برش می دهد ، با چرخش رول پرس ، میوه ها همچنان می چرخند ، تور فیلتراسیون و خمیر بیشتر فشرده می شوند ، بنابراین خمیر و پوست را جدا کرده و جدا کنید.

 

آخرین اخبار شرکت معرفی مختصر دستگاه عصاره گیری نصف برش رول  1

 
پالپ از شبکه به قیف جمع آوری جریان می یابد و خمیر از طریق قیف جمع آوری وارد فرآیند بعدی می شود.لایه بردار توسط غلتک فشرده کننده نگه داشته می شود و به چرخش خود ادامه می دهد و در نهایت پوست با نیروی گریز از مرکز از منطقه فشرده سازی به داخل نوار نقاله پیچ خورده می شود و سپس پیچ به مرحله بعدی منتقل می شود.
 
مدل و پارامترها
 
مدل مشخصات ابعاد کلی قطر پمپ فشار قدرت
GSQBZZJ-2 مواد SUS304 ، غلتک مطبوعاتی. شبکه تصفیه ، دستگاه درایو ، پیچ تخلیه L1900*W1280*H1850 φ320 میلی متر 3 کیلو وات
GSQBZZJ-5 L2240*W1495*H2240 φ395 میلی متر 5.5 کیلو وات
GSQBZZJ-10 L2500*W1800*H2650 φ485 میلی متر 8.5 کیلو وات

 

این تمام چیزی است که ما امروز در مورد معرفی مختصر دستگاه استخراج آب نیمه برش رول صحبت کردیم.لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال با مهندس خدمات فراتر تماس بگیرید.